Державні посилання

 

 

 

 

ДЕРЖАВНИЙ ФОНД РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ

 

http://regionet.org.ua/en/Posibnuk_donorski_ta_investutsiyni_resyrsu_v_sferi_regionalnogo_rozvutky__1247.html#page_title

 

Підтримка політики регіонального розвитку в Україні.  EuropeAid/132810/C/SER/UA

 

Корисна інформація

Конкурс «Супер бабуся-2017» в Григорівці

9 листопада в сільському будинку культури села Григорівка відбувся районний конкурс „Супер бабуся - 2017”, який вирішено започаткувати Світловодським районним територіальним центром та відділом культури районної державної адміністрації. На свято завітали жителі села, щоб підтримати своїх берегинь у змаганнях за краще звання. Конкурс відбувся за підтримки Світловодського районного територіального центру, Світловодської районної ради та голови Григорівської сільської ради. Працівники будинку культури дійсно створили в залі справжньою затишну та щиру атмосферу, де бабусі змогли показали усі свої таланти. П’ятеро конкурсанток змагалися у п’ятьох номінаціях. На початку конкурсу „Візитівка” кожна учасниця приготувала анкету про себе, свій життєвий шлях та розповідь про свою родину. В наступному етапі змагань «Талановита людина – талановита в усьому”, бабусі демонстрували свої таланти та вміння гідно триматися на сцені. У конкурсі „Бабусин пиріг пахне турботою” конкурсантки демонстрували домашні страви виготовлені власноруч. У конкурсі „Ерудит” змагалися за правильні відповіді на прислів’я та слова до пісень. В останньому етапі змагань „Українкою я ж народилася” жінки демонстрували свої гарні українські костюми. Кожна з бабусь була одягнена в особисто вишитій сорочці. Перед журі стояло важке завдання, вибрати саме ту, яка б була самою талановитою «супер» бабусею. Голова журі - керівник Світловодського районного територіального центру Ільїна Дарія Дмитрівна оголосила підсумки конкурсу, одноголосно було визнано в номінації „Найкмітливіша бабуся” - Сердюченко Надію Петрівну. Приз в номінації «Найелегантніша пані» виграла - Обрєзкова Любов Львівна. Приз в номінації «Найкраща господиня» отримала Поліщук Раїса Петрівна, а в двох номінаціях «Пані глядацьких симпатій» та «Найталановитіша бабуся» виграла – Романець Лідія Іванівна. Бабуся гарно декламувала свої вірші, жартівливою гуморескою підняла настрій усім присутнім, вона дійсно талановита людина і любляча бабуся. Журі за підсумками конкурсу одноголосно в номінації „Супер бабуся - 2017” обрало – Мельник Галину Володимирівну, яка має 10 онуків та 14 правнуків. Затишну атмосферу в залі підтримував гурт «Горлиця», який своїми піснями наповнював святковий настрій. Підтримати Григорівських бабусь на сцену вийшов учасник гурту «Журавка» - Валяєв Віктор Васильович, прочитав гарну гумореску. Усім присутнім щиру подяку висловила голова Григорівської сільської ради Невкрита Надія Миколаївна, яка приготувала кожній учасниці подарунок. Привітання голови Світловодської районної ради Домбровського Романа Васильовича, зворушило серця усіх присутніх в залі жінок. 

Наприкінці заходу пролунала пісня для учасниць цього конкурсу та всіх жінок присутніх в залі, яку заспівав Сердюченко Віктор, а бабусі-учасниці конкурсу почали частувати своїми стравами гостей та усіх присутніх в залі. Громада дякує усім учасникам та організаторам цього конкурсу. Також висловлює подяку адміністрації сільської ради, адміністрації району та працівникам Григорівського будинку культури за підтримку соціального та культурного розвитку нашого села. 
Юлія Даценко

 

Повернутись