17 листопада 2017 року в районному будинку культури відбулися урочистості до Дня працівників сільського господарства. Аграрієв Світловодщини привітали зі святом голова районної ради Роман Домбровський та голова районної державної адміністрації Сергій Твердовський. Зі словами привітань до присутніх також звернувся Почесний громадяний району, Заслужений Аграрій України, депутат Світловодської районної ради Середа Іван Якович. Працівники сільського господарства були нагороджені грамотами та подяками районної державної адміністрації та районної ради. Після урочистостей відбувся святковий концерт, за участю колективів районного будинку культури, Власівського будинку культури, Центру дитячої та юнацької творчості, Глинського сільського будинку культури.