Колектив ДНЗ "Ромашка" дякує за допомогу

Триває підготовка до початку нового навчального року в Григорівському  дошкільному навчальному закладі „Ромашка”. Проводяться ремонтні роботи в приміщеннях закладу, адже потрібно вчасно розпочати навчально-виховну роботу дитсадка 1 вересня. В підготовці беруть активну участь працівники закладу, а також батьки дітей, що відвідують дитсадок. Кожного року Григорівська сільська рада  забезпечує  усім необхідним  щодо початку ремонту. Також долучився до підготовчої компанії  місцевий керівник фермерського господарства  „Дживан-Дарвін” Тартикян Айкарам Рашидович. Гарний під’їзд до прилеглої території дитячого майданчику було зроблено робочою бригадою фермера. Заасфальтована  площадка для  під’їзду  любим транспортом, будь то велосипедом, машиною,  чи звичайною дитячою коляскою.  Тепер буде зручно батькам довозити своїх малюків до дитсадка. Педагогічний колектив дякує за надану допомогу Тартикяну Айкараму Рашидовичу, адже добре всім відомо, як багато добрих справ він зробив для громади села. Тож його доброта та увага до потреб маленьких мешканців здобула заслужену повагу! Бажаємо керівнику фермерського господарства „Земля і Люди” міцного здоров'я, довголіття, невичерпної енергії, сімейного благополуччя та процвітання.

Колектив  ДНЗ „Ромашка”.