Депутати Світловодської районної ради взяли участь в роботі Колегії відділу освіти, молоді та спорту Світловодської РДА, розглянувши такі питання порядку денного:
1. Порівняльний аналіз підсумків ЗНО у 2015-2016 та 2016-2017 н.р.
(доповідач Скопич С.А. начальник відділу освіти молоді та спорту Світловодської РДА)
2. Результативність учнів Світловодського району в обласних олімпіадах та МАН за останні два роки
(доповідач Шкареда Л.С. завідувач КЗ "Районний методичний кабінет Світловодської районної ради")
3. Анонс програм міжнародної академічної співпраці та міжнародного учнівського академічного обміну
4. Активне впровадження інклюзивного навчання у дошкільні та загальноосвітні навчальні заклади.
(доповідач Мізенець О.А. головний спеціаліст відділу освіти молоді та спорту Світловодської РДА з питань освіти)
5. Досягнення вихованців КЗ "ЦДЮТ"
(доповідач Косенко С.А. директор КЗ "ЦДЮТ")