Григорівці 235 років!

Кожного року в вересні місяці Григорівська громада відмічає одне з найголовніших свят – День села. В цей урочистий день село, як завжди, радо зустрічало гостей біля сільського Будинку культури. Для затишку було організовані колоритні фото зони, біля яких на згадку про свято можна було зробити фото. На вході у фойє стоїть велика книжка з віршами про рідне село Григорівку, написаними нашими дорогими жінками Кулинич Оленою Миколаївною та Попович Тетяною Олександрівною. Організатором свята виступила Григорівська сільська рада, а підготували й провели його працівники сільського будинку культури в лиці Бєлоєдової Ольги Федорівни та Сердюченко Віктора Миколайовича, звукорежисера  Обрезкова Євгена Валерійовича, працівника бібліотеки Куліш Марини Станіславівни, вчителів  Ткаченка Руслана Павловича, Пеліхової Наталії Федорівни та Кошулько Ірини Віталіївни та учнів Григорівського комунального закладу ліцею «Надія». Колективи художньої самодіяльності «Журавушка», «Горлиця» та «Лілея», подарували гостям святковий настрій. Веселі пісні, танці та чудові художні номери створили в Григорівці святкову атмосферу. Учні ліцею провели флеш-моб «Цвіт України», в якому взяли участь діти дошкільного закладу «Ромашка». Пісні у виконанні Пєліхової Наталії Федорівни та Куліш Марини Станіславівні зворушили серця присутніх в залі. Пісню про батька «Тату мій», була присвячена до ювілею з нагоди дня народження Куліша Станіслава Петровича. Перед громадою виступила сільський голова Невкрита Надія Миколаївна, яка побажала усім міцного здоров’я, спокою, статку, миру та процвітання. Було згадано, про тих, кого немає разом з нами, це дев’ять односельців, які на сході України захищають мир та спокій – це учасники АТО. Честь і слава нашим героям! На сцену були запрошені матері воїнів, яким було вручені подарунки.
На свято приїхали привітати жителів села голова Світловодської районної державної адміністрації Твердовський Сергій Сергійович, заступник голови районної ради Шаповал Олексій Іванович та помічник Народного депутата України Довгого Олеся Станіславовича – Трубаченко Анна. Зі щирими словами вітання до мешканців села звернувся начальник відділу освіти, молоді та спорту Світловодської районної державної адміністрації Скопич Сергій Анатолійович, який вручив наймолодшій жительці села пакунок з подарунками та побажав громаді розвитку та процвітання. Почесними грамотами Світловодської районної державної адміністрації були нагороджені Тартикян Айкарам Рашидович – керівник ПП «Земля і люди», вчитель початкових класів комунального закладу ліцею «Надія» -Пєліхова Наталія Федорівна та завідувач ДНЗ «Ромашка» Даценко Юлія Василівна. Сергій Сергійович особисто привітав секретаря Григорівської сільської ради, яка на передодні відсвяткувала свій день народження. Також привітав сільського голову Невкриту Надію Миколаївну с Днем села та подарував букети троянд. Гарною новиною була інформація про те, що за підтримки Народного депутата Олеся Станіславовича Довгого та керівництва обласної державної адміністрації  в Григорівці починається будівництво великого штучного футбольного стадіону. Гарний подарунок для молоді в День села, адже григорівська футбольна команда є найкращою в районі. Виступив з привітаннями та найтеплішими побажаннями до жителів села Шаповал Олексій Іванович. На свято завітав депутат Кіровоградської обласної ради Кириченко Володимир Володимирович, який також привітав громаду, та подарував святковий салют. Також з привітаннями до громади звернулася Анна Трубаченко, яка передала найщиріші вітання від депутата та коровай.
Різними номінаціями були відмічені жителі громади, це – «Молодший» та «Найстаріший» житель села. Бур’янському Андрію Даниловичу виповнилося 90 років, а Шандор Марія Яківна відсвяткувала 97 рік свого життя. В номінації «Сімейний затишок» були запрошені три пари, - це сім’ї Шулешків, Трибків, Коваленків та Петрови, які щойно відсвяткували свої ювілеї, для них також було організовано пакунки з подарунками. В номінації «Невістка зі стажем» подарунок отримала Рожкова Галина Петрівна, а «Зять зі стажем» відмічено Потієнка Павла Васильовича. В номінації «Поети та художники» було відзначено Кулинич Олену Миколаївну, Попович Тетяну Олександрівну та Петрову Олену Анатоліївну. «Найактивніший пенсіонер» - Мельник Галина Володимирівна. Подарунки також отримали Криворучко Іван Петрович, Осика Микола Віталійович, Кошулько Володимир Олексійович – це наші майстри, які перемогли в номінації «Умілі ручки», а «Золоті руки» - переможниця Хуріма Велієва. Ткаченко Руслан Павлович – «Молодший спеціаліст», а Невкрита Оксана Василівна переможниця номінації «Промінь світла». «Спортивна гордість села» - Якімець Микола Миколайович, «Господар села» - Невкрита Надія Миколаївна. Також за поданням місцевих депутатів було відзначено номінацією «Активіст села» п’ятнадцять чоловік, які своїми вчинками примножують та покращують добробут Григорівської громади, також отримали пакунки.
Наприкінці концерту, усіх жителів було запрошено до святкових столів, частування відбувалося за підтримки місцевих сільгоспвиробників. Ми дуже вдячні Тартикяну Айкараму Рашидовичу, Дмитрієву Вадиму Васильовичу, Гавриленку Валерію Михайловичу, Циганчуку Олександру Сергійовичу, Заклепній Тетяні Валентинівні, Осиці Сергію Івановичу, Козярчуку Валентину Валентиновичу, Воробйовій Світлані Георгіївні, Ткаченко Валентині Володимирівні та Медянику Олегу Григоровичу. Адже з їхньою підтримкою вдалося організувати такий гарний та незабутній ювілей нашого села. Щиро бажаємо нашим спонсорам та громаді миру і добробуту, здоров’я та оптимізму, мудрості у житті, віри, надії і любові у серці.

Юлія Даценко