21 грудня під головуванням  Романа Домбровського - голови районної ради, відбулася двадцять шоста сесія Світловодської районної ради сьомого скликання. Засідання пройшло в селі Велика Скельова в управління каналу «Дніпро-Інгулець».

В роботі пленарного засідання окрім депутатів районної ради взяли участь голова райдержадміністрації Сергій Твердовський, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради, представники громадськості, сільські голови, представники ЗМІ.

Перед початком роботи сесії начальник відділу освіти, молоді і спорту Сергій Скопич презентував присутнім дитячий садочок, відремонтований за сприянням народного депутата України Олеся Довгого та співфінансування з районного бюджету.

Перш ніж перейти до розгляду питань порядку денного, перед депутатами виступив заступник начальника каналу «Дніпро-Інгулець» і розповів про роботу підприємства.

Згодом депутати перейшли до розгляду питань порядку денного чергової сесії.

Оскільки минув другий рік роботи Світловодської районної ради сьомого скликання, то відповідно до пункту 17 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  голова Світловодської районної ради Роман Домбровський  запропонував присутнім Звіт  про організацію роботи районної ради, її постійних комісій, Президії, виконавчого апарату, а також про те, що  вдалося зробити з листопада 2016 року по цей час. Детально та конструктивно Роман Домбровський зупинився на кожній ланці роботи ради, а також розповів про роботу  виконавчого апарату районної ради, зазначивши, що впродовж  звітного періоду  всі працювали  послідовно та  діяли в межах Конституції України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», інших нормативно – правових актів, Регламенту роботи районної ради  із врахуванням інтересів територіальних громад.

На порядок денний сесії було внесено такі питання:

1. Про стан виконання  програми економічного і соціального розвитку Світловодського району за січень-вересень 2017 року.
  2. Про дотримання в районі законодавства України у сфері пенсійного забезпечення.
  3. Про стан протипожежної безпеки в районі.
  4. Про затвердження районної комплексної соціальної програми оздоровлення та відпочинку дітей Світловодського району на 2018 - 2022 роки
  5. Про Програму формування позитивного міжнародного та інвестиційного іміджу Світловодського району на 2018-2020 роки.
  6. Про затвердження районної програми розвитку агропромислового комплексу Світловодського району на 2018-2023 роки.
  7. Про затвердження районної програми підтримки діяльності органів  виконавчої влади на 2018 - 2020 роки.
  8. Про затвердження програми зайнятості населення Світловодського району на 2018-2020 роки.
  9. Про Програму  соціального  захисту сімей, дітей та молоді у Світловодському районі на  2018 – 2022 роки.
  10.  Про погодження тарифу (ціни) на теплову енергію для районних закладів освіти у 2018 році.
  11.   Про продаж майна - комплексу будівль за адресою: Кіровоградська обл., м.Світловодськ, провулок Залізничний, 2 приватному підприємству «Ефект».
  12. Про внесення змін до районної  цільової соціальної програми   "Молодь Світловодщини"  на  2016-2020 роки.
  13.  Про затвердження Статуту  Озерського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний  заклад" Світловодської  районної державної адміністрації Кіровоградської області  у новій редакції
  1.  Про внесення змін до Програми виконання заходів з енергозбереження, поліпшення матеріально-технічної бази, створення належних умов для захисту інформації при казначейському обслуговуванні розпорядників та одержувачів бюджетних коштів в Світловодському управлінні Державної казначейської служби України Кіровоградської області на 2016-2017роки
  2. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок
     16.  Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2016 року №176 “Про районний бюджет на 2017 рік”, в редакції рішення від  06 січня 2017 року №179
  1.  Про затвердження програми економічного і соціального розвитку Світловодського району на 2018 рік.

18. Про затвердження районного бюджету на 2018 рік

19. Про звіт голови районної ради

20. Про звіт голови районної державної адміністрації про здійснення у 2017 році районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень

1.  Про план роботи районної ради на 2018 рік.
  2. Про встановлення надбавки, надання матеріальної допомоги та преміювання голови районної ради
  3.  Про встановлення надбавки, надання матеріальної допомоги та преміювання заступника  голови районної ради

Домбровський Р.В. не голосував  по 19 та 22 питанню, а Шаповал О.І. по 23 питанню, у зв’язку з конфліктом інтересів.

В результаті обговорення з усіх питань було прийнято відповідні рішення. Відповідно до чинного законодавства усі результати поіменного голосування депутатів розміщені на офіційному веб-сайті районної ради.

Перед сесією всі питання порядку денного були обговорені депутатами на постійних депутатських комісіях.