До Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва у районному  будинку культури  відбувся урочистий захід.

Саме в цей день працівники цієї галузі з’їхалися з усієї Світловодщини  аби прийняти вітання від керівництва району.

Вітальні слова, нагородження та святковий концерт – уже традиційна форма відзначення професійного свята. Щоб привітати діячів культури Світловодщини, участь у заходах взяли голова Світловодської районної ради Роман Домбровський, заступник голови районної державної адміністрації Володимир Похілов, помічник народного депутата України  Олеся Довгого Анна Трубаченко.

Варто зазначити, що це свято День працівників культури та майстрів народного мистецтва України було встановлено Указом Президента України № 717 від 30 грудня 2013 року «Про додаткові заходи щодо державної підтримки культури і мистецтва в Україні» та відзначається разом із Днем української писемності та мови щорічно 9 листопада.

У цей день гості та керівники району вітали тих, хто своєю творчістю дарує людям радість, утверджує на землі ідеали Добра, Любові і Краси, хто своєю щоденною плідною працею зберігає, творить та примножує національну культуру, звеличує наш Світловодський  край та рідну Україну! Всіх, хто мовою мистецтва формує національну свідомість і пробуджує в серцях громадян нашої країни непоборний український дух!

На знак глибокої поваги та за активну культурно-просвітницьку діяльність, розвиток галузі в ім’я розквіту рідного краю й на благо України кращі працівники культури були нагороджені  грамотами та подяками.

І навіть у своє професійне свято, талановиті працівники культури та майстри мистецтва не залишили присутніх на святі без своєї творчості, - як завжди дарували гостям душевні пісні та проникливі музичні композиції.