День захисту дітей

1 Червня - День захисту дитини відзначають на всій планеті. Цей день покликаний не тільки для веселого святкування дітвори, але й нагадування суспільству про необхідність дотримання та поваги прав дитини, боротьби з експлуатацією дитячої праці, прав дитини на освіту, дозвілля й захист від фізичного та психологічного насилля, до проблем охорони здоров'я. В дитячому садочку села Григорівка було проведено свято до дня захисту Дитини. В якому приймали участь вихованці та педагоги закладу, були запрошені гості в особі голови сільської ради Надії Невкритої та представника фермерського господарства «Поліна» Грушки Поліни Ігнатіївни. Діти з задоволенням для гостей заспівали пісні про «Рідний дитячий садочок» , а також пісню «Ми маленькі українці», розказували вірші про щасливе дитинство. Були проведено конкурс малюнків де було визначено переможців - Єпік Олександра, Найдьонову Софію та Гавриленко Вікторію. Проведено музичний конкурс на улюблені пісні в якому брали участь та отримали перемогу Ярмолаєв Владислав, Велієв Ельдар та Кравченко Валентин. Від постійного спонсора ФГ «Поліна» були отримані гарні подарунки для розвитку та навчання дітей, також від керівника підприємства по виготовленню морозива «Фірма Ласка» Костянтина Чередника дітки отримали морозиво . Надія Миколаївна завжди підтримує садочок та турбується за молоде покоління села, тому завжди приходить до дітей з подарунками. Турбота дорослих – запорука формування гармонійної особистості.