Державні посилання

 

 

 

 

ДЕРЖАВНИЙ ФОНД РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ

 

http://regionet.org.ua/en/Posibnuk_donorski_ta_investutsiyni_resyrsu_v_sferi_regionalnogo_rozvutky__1247.html#page_title

 

Підтримка політики регіонального розвитку в Україні.  EuropeAid/132810/C/SER/UA

 

Корисна інформація

      24 серпня Великоскельовська громада відзначила не лише річницю  незалежності України, а й День села.

      На урочистостях  добрі слова вітань і побажань линули з уст   представників сільської та районної влади

      Теплі слова побажання успіхів у всіх справах, родинних радощів, подальшого розвитку громади прозвучали і з вуст  голови Світловодської районної ради Романа Домбровського. За його словами, квітуче і красиве село Скельова надалі повинно лише ставати кращим і багатшим, наголосив, що найближчім часом в селі з’явиться дитячий садочок. Кошти на ремонт будівлі виділені з державного бюджету, за сприянням народного депутата України Олеся Довгого та з районного бюджету.       Від імені райдержадміністрації жителів Великої Скельової привітав перший заступник голови Сергій Орленко. Подарував картину з зображенням краєвидів села Велика Скельова.      З вітальними словами до громади звернулися також депутати Світловодської районної ради Володимир Кириченко, Олег Медяник, помічник-консультант народного депутата УкраЇни Олеся Довгого - Анна Трубаченко, директор каналу "Дніпро-Інгулець" - Олександр Панченко.
      Односельчан привітав голова -  Могильний Сергій Онікійович. Побажав усім процвітання, добробуту, мирного неба. Подякував також всім тим, хто небайдужий до проблем громади та бере активну участь у житті села. Вручив подяки: Довгому Олесю Станіславовичу – народному депутату України, Домбровському Роману Васильовичу – голові районної ради, Кириченку Володимиру Володимировичу, Медянику Олегу Григоровичу – депутатам районної ради, Твердовському Сергію Сергійовичу – голові Світловодської районної державної адміністрації.

 
Повернутись