Кожне місто чи село  має свою давню історію, традиції та звичаї.

Село Глинськ є тим населеним пунктом  Світловодського району, минуле якого багате і цікаве, а традиції та звичаї предків передаються з покоління в покоління. Свій «День народження» село святкує на початку жовтня.  Сонячного  дня поважні жителі села, молодь та гості поспішали  в центр села, адже там відбувалось головне дійство  свята. Святкове  оформлення сцени і вулиці, традиційні, але  щоразу цікаві й неповторні виставки  рушників, картин, вишитих бісером, виставка-ярмарок різноманітної здоби, тематичне музичне оформлення створили піднесено – урочисту атмосферу.

Але настав час займати місця і насолоджуватись святковим видовищем. Привітати своїх односельчан та гостей свята   з Днем села на сцену вийшов голова Різаєв Аріф Тофікович. Він побажав усім мирного неба, благополуччя,  достатку та гарного настрою. Вручив подяки та грамоти, подякував спонсорам.

Багато гостей прибуло цього дня до Глинська. Не оминули своєю увагою глинчан і голова Світловодської районної ради Роман Домбровський,   голова райдержадміністрації Сергій Твердовський. У вітальному слові Роман Васильович  зауважив, що  на глинській землі живуть надзвичайно працьовиті і щирі люди, в яких з діда – прадіда закладені любов до праці, до рідної землі. Та не можливо не закохатися, не прикипіти серцем до цього  неповторного куточка Світловодщини, сповненого героїчних сторінок історії.  Але в усі віки безцінним скарбом села були люди, їх добрі справи і відкрите гостинне серце. Роман Васильович побажав усім міцного здоров’я,  веселого  настрою та гарного свята. Присутніх привітали гарними словами депутат Кіровоградської обласної ради Володимир Кириченко та депутат Світловодської районної ради, житель села Глинськ, Анатолій Мірошник.

Святковий концерт глинчанам та гостям свята подарували артисти Полтавської обласної філармонії.

Любімо свою Батьківщину, цінуймо її і неодмінно, в подумках і в  щоденній праці повертаймося до неї. Нехай цей пульс часу збережеться в цій зустрічі, стане звітом нащадкам і водночас мудрим  словом до них, порадою і заповітом, як берегти ту землю на якій народився, живеш і працюєш.