23 серпня 2018 року в селі Павлівка жителі Світловодського району святкували  27 річницю незалежності нашої української держави.

День Незалежності ми святкуємо під триєдиним захистом Тризуба, золото-блакитним захистом Прапора, під звуки найкращого Гімну у світі. І ми маємо усвідомлювати, що Державні символи є Святинею для кожного громадянина України.

Слова привітання висловив Домбровський Роман Васильович – голова Світловодської районної ради, Твердовський Сергій Сергійович – голова районної державної адміністрації. До слова було запрошено Анну Трубаченко – помічника народного депутата України Олеся Довгого.

Вже третій рік саме в цей святковий день очільники району вручають Диплом лауреата і премію «За високі досягнення у праці». Цього року переможцем конкурсу стала Чимшит Людмила Севастянівна – завідуюча фельдшерським пунктом с.Золотарівка комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Світловодської районної ради Кіровоградської області».

На урочистостях  відбулося нагородження Почесними грамотами, Грамотами та Подяками.

Гарний настрій присутнім дарували  призери районного дитячого на юнацького фестивалю "Квітневий зорепад" та колективи з усього Світловодського району.