День місцевого самоврядування – це свято і впевнений крок у відродження добрих традицій та цінностей громади, яка в усі часи об’єднувала і згуртовувала людей на добрі справи.

Місцеве самоврядування в нашій країні має глибоке і розгалужене коріння. В його основі віче – в епоху Київської Русі, козацька демократія, Магдебурзьке право, за якими жили українські міста, земські установи.

6 грудня в Григорівському сільському будинку культури зібралась велика громада Світловодського району, щоб привітати депутатів всіх рівнів, представників органів місцевого самоврядування, які у вирішенні найскладніших життєвих питань, забезпечують позитивні зміни в суспільстві, гарантують стабільний розвиток рідного краю.
Урочистості, з нагоди Дня місцевого самоврядування відкрив голова Світловодської районної ради Роман Домбровський, який привітав присутніх з професійним святом та разом з головою районної державної адміністрації Сергієм Твердовським за сумлінну працю, особистий внесок у підвищення ролі органів місцевого самоврядування району, активну громадську позицію та з нагоди Дня місцевого самоврядування в Україні нагородив:
Почесною грамотою Світловодської районної ради та Світловодської районної державної адміністрації:
БОКЛАЖУК
Ольгу Володимирівну - землевпорядника Григорівської сільської ради

КОБИЛЯЦЬКУ
Любов Андріївну - начальника фінансово-господарського відділу, головного бухгалтера виконавчого апарату Світловодської районної ради
МІРОШНИКА
Анатолія Миколайовича - депутата Світловодської районної ради сьомого скликання
РУДЬ
Тетяну Олександрівну - секретаря Озерської сільської ради

ХОЛОДОВУ
Наталію Григорівну - секретаря Григорівської сільської ради

ХОМЕНКА
Миколу Ілліча - члена виконавчого комітету Федірківської сільської ради

Грамотою Світловодської районної ради та Світловодської районної державної адміністрації:
ГОНЕЦЬ
Світлану Юріївну - інспектора з військового обліку Великоскельовської сільської ради
ДЕРЕВЯНКА
Анатолія Вікторовича - депутата Світловодської районної ради сьомого скликання
ДМИТРІЄВА
Вадима Васильовича - депутата Світловодської районної ради сьомого скликання
КАПУРІНУ
Тетяну Фірсівну - начальника сектору бухгалтерського обліку, головного бухгалтера Микільської сільської ради
КИРИЛОВА
Ігоря Ярославовича - депутата Світловодської районної ради сьомого скликання
ОЛІЙНИКА
Анатолія Андрійовича - депутата Глинської сільської ради сьомого скликання
ПУДОВКІНУ
Тетяну Василівну - бухгалтера Павлівської сільської ради
РОТКО
Людмилу Іванівну - головного бухгалтера Захарівської сільської ради
ТАРТИКЯНА
Андраника Айкарамовича - депутата Світловодської районної ради сьомого скликання
ШЕВЧЕНКА
Ігоря Леонідовича - депутата Світловодської районної ради сьомого скликання

Оголосили Подяку Світловодської районної ради:
ДОЛГОВУ
Юрію Олександровичу - депутату Світловодської районної ради сьомого скликання
КОТЛЯРУ
Юрію Миколайовичу - депутату Світловодської районної ради сьомого скликання
ОСИЦІ
Сергію Івановичу депутату Світловодської районної ради сьомого скликання
ПОКОТИЛО
Орині Дмитрівні - депутату Іванівської сільської ради сьомого скликання
УМАНЦЮ
Денису Олександру - депутату Миронівської сільської ради сьомого скликання

Від народного депутата України Довгого Олеся Станіславовича присутніх привітала помічник народного депутата Анна Трубаченко, та вручила подяки:
ДОМБРОВСЬКОМУ Роману Васильовичу – голові Світловодської районної ради;
РІЗАЄВУ Аріфу Тофіковичу – Глинському сільському голові;
МОГИЛЬНОМУ Сергію Оникійовичу – Великоскельовському сільському голові;
НЕВКРИТІЙ Надії Миколаївні – Григорівському сільському голові;
ЩУКІНУ Володимиру Климовичу – Микільському сільському голові;
ДЖУЛАЮ Володимиру Івановичу – Федірківському сільському голові.
Вони такі різні – люди, про яких йшла мова в концертній залі. Саме через самоврядування громадяни реалізують своє право брати участь у вирішенні питань місцевого значення, відстоювати інтереси своєї територіальної громади.
Немає такої сфери діяльності у нашому суспільстві, до якої б не була причетна жінка. На жаль, жінок-керівників небагато, але Григорівській громаді поталанило. Очолює громаду чарівна, енергійна, відповідальна, з активною життєвою позицією Надія Миколаївна Невкрита, саме вона привітала присутніх зі святом.
Кожна окрема людина - окреме питання. Усіх треба вислухати, порадити, допомогти. І більшість депутатів різних рівнів добре виконують це завдання. Адже не даремно говорять, що найщасливіша людина та, яка робить щасливими інших людей. Щира подяка депутатам за відповідальну роботу.
Народна мудрість стверджує: Громада – велика сила. Громадою легко вирішувати будь-яку справу, успішно виконувати нелегкі завдання, які ставить перед вами сьогодення.
Світловодська районна рада приготувала для присутніх творчий дарунок. Привітати усіх представників місцевого самоврядування району із професійним святом приїхали вихованці Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості.
А саме, народний хореографічний ансамбль «Росинка», художній керівник – заслужений працівник культури України, кавалер ордену княгині Ольги 3 ступеню Галина Чайковська та народна студія сучасної пісні «Антарес», керівник – Альона Дороганич.