День медичного працівника

16 червня велика медична сім'я Світловодщини святкувала професійне свято – День медичного працівника.
Повертати життя – це кредо кожного медичного працівника, а всі ми знаємо таку істину, що серце - серцем лікують. Медицина приходить туди, де біда.
Професія медичного працівника є однією з найблагородніших, адже саме людям в білих халатах випала честь і обов’язок – зберігати, захищати і підтримували безцінний дар – життя.
Саме з таких слів почався урочистий захід до дня медичного працівника у районному будинку культури.
Роман Домбровський – голова районної ради, Сергій Орленко – перший заступник голови районної державної адміністрації, Світлана Березюк – головний лікар комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги Світловодської районної ради Кіровоградської області», Анна Трубаченко – представник народного депутата Олеся Довгого привітали гостей зі святом.
А співочі колективи районного будинку культури подарували винуватцям свята музичні вітання.
Але на цьому святкові заходи не скінчилися. В актовому залі центральної районної лікарні медичних працівників привітали головний лікар Юрій Котенко, голова районної ради Роман Домбровський.