Благодійна акція "Ти можешь їм допомогти"

Районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) щороку, з вересня по грудень, проводить благодійну акцію "Ти можеш їм допомогти". Акція приурочена до Дня людей похилого віку і Дня інвалідів та спрямована на підтримку пенсіонерів, інвалідів, одиноких непрацездатних громадян похилого віку та найбільш соціально незахищених верств населення. Звертаємось до керівників підприємств, установ і організацій всіх форм власності, профспілкових органів, політичних партій, населення району, релігійних конфесій, благодійних та громадських організацій, зважаючи на свої можливості, виявити добру волю, зробивши добровільний внесок, спрямований на надання допомоги потребуючим. Спонсорська та благодійна допомога може бути надана продуктами харчування, одягом, медикаментами, грошовими внесками, а також різноманітними послугами (ремонт будинку, завезення палива, медичне обстеження  та інше). В Світловодському відділенні Державного казначейства України відкрито спеціальний рахунок, на який можна перерахувати кошти: Код 30078296, р/р 35423301049640, МФО 823016; Банк Світловодське УДКСУ Кіровоградської області в м. Кіровоград, одержувач: територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Світловодського району; призначення платежу: благодійні внески.

Ми чекаємо на вас за адресою: м. Світловодськ, вул. Приморська, 60. Контактні телефони: 2-86-47 - директор територіального центру Ільїна Д.Д.; 2-34-03 – завідувач відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги Абрамкіна К.В.