25 січня, як завжди конструктивно,  відбулася сесія районної ради.

На початку сесії голова районної ради Домбровський Роман Васильович за дорученням  командира військової частини А1201 нагородив грамотою за проведення активної воєнно-шефської роботи в особливий період голову  фермерського господарства, депутата районної ради Магдія Юрія Миколайовича.

Під час сесії депутати районної  ради :

- затвердили розпорядження голови райдержадміністрації  «Про затвердження  міжбюджетних трансфертів районному бюджету на 2018 рік», та «Про зміни обсягів субвенцій».

-заслухали та затвердили  звіт райдержадміністрації  «Про виконання районного бюджету за 2018 рік» зокрема: по доходах у сумі 130192,481 тис. грн (у тому числі по загальному фонду – 128200,328 тис. грн, по спеціальному фонду – 19292,153 тис. грн); по видатках – 129211,312 тис. грн (у тому числі по загальному фонду – 124434,494 тис. грн, по спеціальному фонду – 4776,818 тис. грн. тис. грн). Залишок невикористаних коштів станом на 1 січня 2019 року склав 5159,566 тис. грн (у тому числі по загальному фонду – 4860,915 тис. грн, по спеціальному фонду - 298,651 тис. грн).

- внесли зміни до районного бюджету на 2019 рік, в тому числі розподілили субвенцію з державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку та передбачили співфінансування будівництва пам’ятника Борцям за Волю та Незалежність України, придбання стоматологічної установки, придбання інвентарю та меблів для закладів охорони здоров’я та освіти району;

-погодили розширення меж регіонального ландшафтного парку «Світловодський»;

- призначили Орлову Юлію Василівну на посаду завідувача КЗ «Районний методичний кабінет», як таку, що перемогла на конкурсі;

-затвердили склад наглядової ради КЗ «Глинське навчально-виховне об’єднання Світловодської районної ради Кіровоградської області».