14  грудня 2018 року  під головуванням голови районної ради Романа Домбровського  відбулася тридцять восьма сесія районної ради сьомого скликання.

В роботі пленарного засідання окрім 17 депутатів районної ради взяли участь голова райдержадміністрації Сергій Твердовський, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради, представники громадськості, сільські  голови, представники ЗМІ та інші.

Депутати  розглянули такі  питання  порядку денного чергової сесії:

1.Про звіт районної державної адміністрації про виконання програми економічного і соціального розвитку Світловодського району за січень-вересень 2018 року.

2.Про внесення змін до програми економічного і соціального розвитку Світловодського району на 2018 рік, затвердженої рішенням районної ради від 21 грудня 2017 року № 306.

3.Про районну програму розвитку малого та середнього підприємництва у Світловодському районі на 2019-2021 роки.

4.Про внесення змін до Комплексної програми протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 22 квітня 2016 року № 67.

5.Про затвердження Цільової районної  програми мобілізаційної підготовки,  пов'язаної із виконанням військового обов'язку, призовом громадян району на строкову службу до лав Збройних Сил України та інших військових формувань на 2019-2023 роки.

6.Про затвердження  Програми соціального  захисту населення  Світловодського району на 2019-2022  роки.

7.Про внесення змін та  доповнень до районної  комплексної програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції і членів їх сімей, сімей загиблих учасників АТО та вшанування пам'яті загиблих на 2014-2020 роки.

8.Про внесення змін  та доповнень  до районної програми по реалізації  в районі «Національного плану дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини».

9.Про призначення директора комунального закладу «Глинське навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Світловодської районної ради Кіровоградської області.

10.Про створення комунальної установи "Світловодський районний центр із обслуговування закладів освіти" Світловодської районної ради
Кіровоградської області.

11.Про затвердження Статуту комунального закладу «Глинське навчально-виховне об'єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Світловодської районної ради Кіровоградської області» у новій редакції.

12.Про затвердження складу  наглядової ради комунального закладу «Ліцей «Надія» Світловодської районної ради Кіровоградської області».

13.Про затвердження складу  наглядової ради комунального закладу "Павлівське навчально-виховне об′єднання" Світловодської районної ради Кіровоградської області".

14.Про затвердження Положення "Про проведення конкурсу на посаду директора комунальної  установи  "Інклюзивно-ресурсний  центр" Світловодської районної ради Кіровоградської області".

15.Про затвердження Положення  Про проведення конкурсу на посаду педагогічних працівників  комунальної  установи  "Інклюзивно-ресурсний  центр" Світловодської районної ради Кіровоградської області".

16.Про  надання дозволу на списання  та демонтаж основних засобів.

17.Про надання дозволу на списання з балансу відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації житлового будинку за адресою: вул.Гагаріна, буд.№27 с.Іванівка Світловодського району Кіровоградської області.

18.Про надання дозволу на списання з балансу відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації житлового будинку за адресою: вул. Центральна (Леніна), буд.№130, с.Іванівка Світловодського району Кіровоградської області.

19.Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2017 року № 307 «Про районний бюджет на 2018 рік».

20.Про затвердження технічної документації  з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надана в оренду СФГ ″Водяний″ загальною площею 30,7800 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

21.Про програму економічного і соціального розвитку Світловодського району на 2019 рік.

22.Про районний бюджет на 2019 рік.

23.Про звіт голови районної ради.

24.Про звіт голови районної державної адміністрації про здійснення у 2018 році районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень.

25.Про  затвердження Регламенту Світловодської районної ради сьомого скликання в новій редакції.

26.Про зміни до Програми загальнорайонних заходів, що фінансуються Світловодською районною радою на 2016-2020 роки.

27.Про затвердження плану роботи районної ради на 2019 рік.

28. Про встановлення надбавки, надання матеріальної допомоги та преміювання   голови районної ради.

29. Про встановлення надбавки, надання матеріальної допомоги та преміювання заступника  голови районної ради.

Згідно до чинного законодавства усі результати поіменного голосування депутатів розміщені на офіційному веб-сайті районної ради.