09 листопада 2018 року відбулась тридцять сьома сесія Світловодської районної ради сьомого скликання. В роботі пленарного засідання взяли участь сімнадцять депутатів. Були присутні голова, заступник голови та керівники підрозділів Світловодської районної державної адміністрації.

Було розглянуто шість питань порядку денного, а саме:

1.Про затвердження Положення про порядок встановлення та демонтажу пам’ятних знаків (пам’ятників, меморіальних об’єктів та меморіальних дошок) на об’єктах, що належать до спільної власності територіальних громад Світловодського району.

2.Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2017 року №307 «Про районний бюджет на 2018 рік».

3. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для продажу права оренди на земельних торгах загальною площею 8,10 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

4. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надана в оренду ТОВ «Агрофірма Федірки» загальною площею 19,05 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

5. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надана в оренду ТОВ «Агрофірма Федірки» загальною площею 72,1426 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

6. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що знаходиться в постійному користуванні Служби безпеки України для обслуговування учбового полігону.

По всім питанням були прийняті схвальні рішення.