Порядок денний тридцять шостої сесії Світловодської районної ради сьомого склиекання

1.Про звіт районної державної адміністрації про виконання  програми економічного і соціального розвитку Світловодського району  за січень-червень 2018 року.

2.Про стан готовності житлово-комунальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років.

3.Про внесення змін до Комплексної програми протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 22 квітня 2016 року № 67.

4.Про внесення змін до районної програми цивільного захисту Світловодського району Кіровоградської області на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 26 лютого 2016 року № 55.

5.Про внесення змін до Цільової програми мобілізаційної підготовки місцевого значення та забезпечення заходів, пов’язаних із виконанням військового обов’язку, призовом громадян України на строкову службу до лав Збройних Сил України та інших військових формувань на 2015-2018 роки, затвердженої рішенням районної ради від 11 березня 2015 року № 359.

6.Про затвердження «Порядку складання, затвердження  та контролю виконання фінансового плану комунального  некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної  допомоги Світловодської районної  радиКіровоградської області».

7.Про затвердження районної програми «Цукровий діабет» на 2018 – 2020 роки.

8.Про внесення доповнення  до районної програми соціального захисту населення Світловодського району на 2016-2018 роки, затвердженої рішенням районної ради від 14 січня 2016 року №35.

9.Про призначення директора комунального закладу «Глинське навчально-виховне обєднання» Світловодської районної ради Кіровоградської області».

10.Про призначення головного лікаря комунального некомерційного підприємтсва «Центр первинної медико – санітарної допомоги Світловодської районної ради Кіровоградської області».

11.Про затвердження районної Програми розвитку та підтримки комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико – санітарної допомоги Світловодської районної ради Кіровоградської області» на 2019 рік.

12.Про створення комунальної установи "Центр обслуговування закладів освіти" Світловодської районної ради Кіровоградської області.

13.Про звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2018 року.

14.Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2017 року №307 «Про районний бюджет на 2018 рік».

15.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надана в оренду СФГ « Зуєнко» загальною площею 4,6100 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

16.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надана в оренду СФГ « Зуєнко» загальною площею 11,7600 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

17.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надана в оренду СФГ «Зуєнко» загальною площею 14,8500 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

18.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надана в оренду СФГ «Ющенко» загальною площею 17,6200 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

19.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надана в оренду СФГ «Ющенко» загальною площею 38,7100 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

20.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надана в оренду громадянину Ющенку Юрію Миколайовичу загальною площею 50,0000 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

21.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надана в оренду СФГ «Ющенко» загальною площею 50,0000 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

22.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надана в оренду СФГ « Ющенко» загальною площею 83,5700 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

23.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надана в оренду СФГ «Ющенко» загальною площею 140,6300 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

24.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що знаходиться в постійному користуванні Служби безпеки України для обслуговування учбового полігону.

25.Про внесення змін до рішення  «Про затвердження Положення про районну педагогічну премію імені І.П. Рака» від 20 жовтня 2017 року № 276.

26.Про визнання повноважень депутата Світловодської районної ради сьомого скликання Тютюнника П.М.