06 вересня відбулася тридцять четверта сесія Світловодської районної ради сьомого скликання. Депутати розглянули такі питання:

1. Про внесення змін до програми економічного і соціального розвитку Світловодського району на 2018 рік, затвердженої рішенням районної ради від 21 грудня 2017 року № 306.

2. Про визначення замовника з робіт по реконструкції спортивного майданчика для комунального закладу «Ліцей «Надія»  Світловодської районної ради  Кіровоградської області».

3. Про затвердження Статуту комунального  закладу «Павлівське навчально-виховне об'єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Світловодської районної ради  Кіровоградської області» у новій редакції.

4. Про затвердження Статуту комунального закладу   «Центр дитячої

та юнацької творчості Світловодської  районної ради  Кіровоградської області» в новій редакції.

5. Про затвердження граничної  чисельності штатних працівників

закладів освіти району.

6. Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2017 року №307 «Про районний бюджет на 2018 рік».