05 березня 2018 року відбулася двадцять восьма сесія Світловодської районної ради сьомого скликання . В роботі пленарного засідання взяли участь сімнадцять депутатів. Серед запрошених були: керівництво районної державної адміністрації та її структурних підрозділів, сільські голови, представники громадськості.
      Перед початком засідання голова районної ради Роман Домбровський від імені депутатського корпусу привітав Гаврилюк Наталію Іванівну з призначенням на посаду першого заступника голови Світловодської районної державної адміністрації.
Депутати розглянули, обговорили та прийняли рішення по сімнадцяти питанням, а саме:
1.Про інформацію начальника Світловодського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області про роботу у сфері охорони та захисту прав і свобод громадян, протидії злочинності, забезпечення публічної безпеки і порядку на території району.
2.Інформація Світловодського відділу Знам’янської місцевої прокуратури Кіровоградської області щодо діяльності прокуратури на території району за 2017 рік.
3.Про звіт про використання коштів Світловодською ЦРЛ за 2017 рік.
4. Про стан виконання програми економічного і соціального розвитку району за 2017 рік.
5.Про внесення змін до програми економічного і соціального розвитку Світловодського району на 2018 рік, затвердженої рішенням районної ради від 21 грудня 2017 року № 306.
6.Про затвердження Програми інформатизації Світловодського району «Електронна Світловодщина» на 2018-2020 роки.
7.Про затвердження Програми впровадження реформи децентралізації надання адміністративних послуг на 2018-2020 роки.
8.Про затвердження Порядку відшкодування витрат транспортним підприємствам за проїзд працівників соціальної сфери, віком до 35 років, з інших територіальних адміністративних одиниць до місця роботи в сільську місцевість та у зворотному напрямку.
9.Про внесення доповнення до районної програми соціального захисту населення Світловодського району на 2016-2018 роки, затвердженої рішенням районної ради від 14 січня 2016 року №35.
10.Про роботу КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості Світловодської районної ради Кіровоградської області».
11.Про роботу КЗ «Світловодський районний методичний кабінет Світловодської районної ради Кіровоградської області».
12.Про програму інформатизації сфери охорони здоров’я в Світловодському районі на 2018-2019 роки.
13.Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2017 року №307 “Про районний бюджет на 2018 рік”.
14.Про внесення змін до Положення про Книгу Пошани Світловодського району.
15.Про зняття з контролю рішень районної ради.
16. Про схвалення проекту договору «Про співробітництво між Світловодською районною радою та Світловодською міською радою у формі реалізації спільних проектів».
17.Про затвердження районної цільової програми територіальної оборони Світловодського району на 2018-2019 роки.