24 листопада відбулась двадцять п’ята сесія Світловодської районної ради сьомого скликання. В роботі сесії взяли участь 17 депутатів. Серед запрошених були голови сіл, секретарі сільських рад, керівництво районної державної адміністрації.

Розпочали з приємного моменту: саме в цей директору міськрайонного центру зайнятості Домбровському Іллі Васильовичу виповнилось 65 років. Голова районної ради та голова районної державної адміністрації привітали іменинника зі святом і вручили спільну Почесну грамоту.

Депутати розглянули три питання порядку денного, а саме:

1. Про внесення змін до програми економічного і соціального розвитку Світловодського району на 2017 рік затвердженої рішенням районної ради від 21 грудня 2016 року №158.
       2. Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2016 року №176 “Про районний бюджет на 2017 рік”, в редакції рішення від  06 січня 2017 року №179
  1. Про Звернення депутатів Світловодської районної ради Кіровоградської області до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України «Про Стратегію реформування лісового господарства на  період до 2022 року».