Державні посилання

 

 

 

 

ДЕРЖАВНИЙ ФОНД РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ

 

http://regionet.org.ua/en/Posibnuk_donorski_ta_investutsiyni_resyrsu_v_sferi_regionalnogo_rozvutky__1247.html#page_title

 

Підтримка політики регіонального розвитку в Україні.  EuropeAid/132810/C/SER/UA

 

Корисна інформація

Відомості про освітні заклади району

 

Всього навчальних закладів

19

Всього дітей та учнів:

1778

з них:

 

з них: дошкільних навчальних закладах

150

дошкільних навчальних закладів

6

загальноосвітніх навчальних закладів

1093

загальноосвітніх навчальних закладів

13

з них: кількість учнів 1- 4 класів

463

позашкільних навчальних закладів

1

кількість учнів 5-9 класів

497

школи - інтернати

-

кількість учнів 10-11 класів

133

професійно-технічних навчальних закладів

-

професійно-технічних навчальних закладів

-

вищих навчальних закладів

-

вищих навчальних закладів

-

 

Загальноосвітні школи

№ з/п

Школа

Кількість дітей

Прізвище, ім’я,

по батькові директора

Контактні

телефони

1

 

 

Великоандрусівська

ЗШ І-ІІІ ст.

133

Петров

Василь Миколайович

50516

2

Григорівська

ЗШ І-ІІІ ст.

120

Падалиця Тетяна Дмитрівна

5-11-19

 

3

Микільська

ЗШ І-ІІІ ст.

105

Томєва

Валентина Василівна

5-03-43

 

4

Павлівське НВО  Світловодської районної ради Кіровоградської області

182

Левочко Андрій Михайлович

5-13-74

 

5

Захарівський

НВК

78

Риженко Наталія Борисівна

 5-47-99

6

Подорожненський НВК

10

Ковальов

Георгій Вікторович

5-43-12

 

7

Глинська

ЗШ І-ІІІ ст.

114

Мельник

Ольга Володимирівна

5-84-33

 

8

Озерськи НВК

66

Тето

Лідія Миколаївна

 5-17-17

 

9

Федірківськівський НВК

45

Хоменко

Микола Ілліч

5-45-15

 

10

Великоскельовська ЗШ І-ІІ ступенів

47

Швець

Раїса Олександрівна

5-01-24

 

11

Миронівська

ЗШ І-ІІ ст.

46

Сачевська Лідія

Юхимівна

7-41-58

 

12

Іванівська

ЗШ І-ІІ ст.

39

Жаленко Віктор Миколайович

 5-02-24

 

 

 

Сайти загальноосвітніх закладів Світловодського району

1. Подорожненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенівhttp://podorozhnie.edukit.kr.ua

2. Іванівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів http://ivanivka-sv.edukit.kr.ua

3. Миронівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенівhttp://myronivka-sv.edukit.kr.ua

4. Великоскельовська загальноосвітня школа І-ІІ ст.http://vel-skeliova.edukit.kr.ua

5. Федірківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенівhttp://fedirky-school.edukit.kr.ua

6. Великоандрусівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.http://vel-andrusivka-school.edukit.kr.ua

7. Глинська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.http://glynsk-school.edukit.kr.ua

8. Захарівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.http://zaharivka-sv-school.edukit.kr.ua

9. Микільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.http://mykilske-school.edukit.kr.ua

10. Озерський навчально-виховний комплексhttp://ozera-nvk.edukit.kr.ua

 

 

Інформація

про спортивні гуртки, які працюють на базі загальноосвітніх шкіл Світловодського району,

станом на 01 жовтня 2015 року

№ з/п

Назва ЗНЗ

Кількість груп

Кількість учнів

Керівник

1

Великоскельовська ЗШ І-ІІ ступенів

1

16

Окунєв Ігор Анатолійович

2

Григорівська ЗШ І-ІІІ ступенів

1

16

Якимець Микола Миколайович

3

Захарівська ЗШ І-ІІІ ступенів

1

16

Садовничий Руслан Якович

4

Миронівська ЗШ І-ІІ ступенів

1

16

Кошман Світлана Володимирівна

5

Озерський НВК

1

16

Коряченко Володимир Володимирович   

Інформація про роботу гуртуів центру дитячої і юнацької творчості у 2015-2016 роках

ПІБ

Назва гуртків

Кіль.

Год.

 

      

  Назва закладу                                                                                                                                 

1

Молчанова Альона Миколаївна.

  «Екологічний»

4

Миронівська ЗШ І-ІІст.

2

Гарасько Володимир Миколайович

  « Комп’ютерний» 

4

Миронівська ЗШ І-ІІст.

3

Адамов  Петро Анатолійович

  «Науково-технічний»

4

Глинська ЗШ І-ІІІ ст

4

Дикий Іван Федорович

  « Краєзнавчий»

4

В.Андрусівська ЗШ І-ІІст.

5

Чулак Руслан Володимирович

   «Технічний»

4

Григорівська ЗШ І-ІІІ ст..

6

Коваленко Людмила Станіславівна

  « Вокальний»        

4

Павлівська   ЗШ І-ІІІ ст..

7

Щукіна Алла Прокопівна

  « Баскетбол»

4

Микільська ЗШ І-ІІІ ст..

8

Щербина Володимир Володимирович

  « В об’єктиві школяра»

4

В.Скельовська ЗШ І-ІІ ст..

9

Котубей Василь Андрійович

  «Футбольний»

4

Глинська ЗШ І-ІІІ ст..

10

Даценко Роман Олександрович

  « Технічний»

6

Павлівська Ш І-ІІІ ст.

11

Литвиненко Іван Мусійович

«Баскетбол»

4

Подорожненський НВК

12

Любезна Ірина Василівна

   «Єврофест»

4

Глинська ЗШ  І-ІІІ ст..

13

Шулешко Галина Павлівна

  «Лит. краєзнавство»

4

Григорівська ЗШ І-ІІІ ст..

14

Пащенко Надія Григорівна

  «Вокальний»          

4

В. Скельовська ЗШ І-ІІст

15

Гарасько Наталія Іванівна

  «Літературний»

4

Миронівська ЗШ І-ІІст.

16

Шкірай   Любов Семенівна

  « Музейна справа»

4

Захарівська ЗШ І-ІІІ ст..

17

Дементій Марина Віталівна

  «Умілі руки»

4

Глинська ЗШ  І-ІІІ ст..

18

Тютюник Володимир Миколайович

  « Юний художник.»

4

В.Андрусівська ЗШ І-ІІІ ст..

19

Адамова Наталія Василівна

   «Умілі руки»

4

Григорівська ЗШ І-ІІІ ст..

20

Нігревська Тетяна Іванівна

  «Екологічний»

4

В.Андрусівська ЗШ І-ІІІ ст..

21

Пал ярус Альона Сергіївна

  « Юний художник.»

4

Озерський  НВК

22

Ткаченко Руслан Павлович

  »Екологічний»

4

Григорівська ЗШ І-ІІІ ст..

23

Немазаний Сергій Олексійович

  « Краєзнавчий»

4

Глинська ЗШІ-ІІІ ст

24

Денисенко Борис Борисович

  «Волейбол.»

4

Павлівська ЗШ І-ІІІ ст.

25

Зубенко Тетяна Вікторівна

«Літературний»

4

В.Андрусівська ЗШ І-ІІІ ст..

26

Горбунов  Євген Михайлович

 « Краєзнавчий»

4

Озерський НВК

27

Репіна Анна Миколаївна

« Екологічний»

4

В.Скельовська ЗШ І-ІІ ст..

28

Обрєзкова Катерина Григорівна

Малювання на склі

4

Григорівська ЗШ І-ІІІ ст..

29

Карпушін Іван Олександрович

  «Краєзнавчий»          

4

Микільська  ЗШ І-ІІ ст..

30

Зубенко Віталій Степанович

«Баскетбол»

4

В.Андрусівська ЗШ І-ІІІ ст..

31

Валюх Олександра Миколаївна

«Драматичний»

4

Захарівська ЗШ І-ІІІ ст.

32

Лащенко Олександр Миколайович

«Волейбол»

4

Микільська ЗШ І-ІІІ ст..

33

Мартова Мая Іванівна

«Шкільне лісництво»

4

Микільська ЗШ І-ІІІ ст..

34

Цвик Анатолій Петрович

« Екологічний»

4

Микільська ЗШ І-ІІІ ст..

35

Пащенко Олег Анатолійович

Відеостудія

4

Іванівська ЗШ І-ІІІ ст.

 

Дитячі садочки

Інформація про дошкільні навчальні заклади Світловодського району

1

В.Андрусівський

ДНЗ

 

Немазана Ольга Миколаївна

0973438990

2

Глинський

ДНЗ

36

Григулич Наталія Іванівна

5-83-44

3

Григорівський

ДНЗ

23

Даценко Юлія Василівна

5-11-88

4

Миронівський

ДНЗ

21

Кучугура Тетяна Миколаївна

 

5

Павлівський

ДНЗ

24

Хлівна Людмила Борисівна

5-12-11

6

Захарівський

ДНЗ

10

Давиденко Лариса Миколаївна

0986458600