План роботи Координаційної ради на 2019 рік

П Л А Н    Р О Б О Т И

Координаційної ради з питань місцевого

самоврядування при голові районної ради

на 2019 рік

І квартал

1. Про подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування у 2019 році.
  2. Про реформування освітньої галузі району та заходи щодо оптимізації мережі загальноосвітніх навчальних закладів.
  3. Про організацію та проведення загальних зборів громадян за місцем проживання.
  4. Про стан використання земельного фонду району.

ІІ квартал

1. Про стан розвитку фізичної культури і спорту в Світловодському районі.
  2. Про стан вуличного освітлення на території населених пунктів району.
  3. Про залучення інвестицій територіальними громадами району.
  4. Про благоустрій та санітарний стан населених пунктів району.

ІІІ квартал

1. Про реалізацію медичної реформи в районі.
  2. Про стан обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян району.
  3. Про надання послуг мережею поштового зв’язку жителям Світловодського району.
  4. Про співпрацю місцевих рад району з суб’єктами господарювання при вирішенні соціально-культурних питань розвитку громад.

ІУ квартал

1. Про стан дотримання в органах місцевого самоврядування району вимог Законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування в Україні», «Про засади запобігання і протидії корупції», «Про доступ до публічної інформації та завдання щодо його поліпшення».
  2. Про стан забезпечення населення району питною водою.
  3. Про соціальний захист учасників антитерористичної операції (операції об’єднаних сил).
  4. Про план роботи Координаційної ради з питань місцевого самоврядування на 2020 рік.