План роботи

місцевого самоврядування при голові

районної ради на 2018 рік

Перший квартал

1.Про план роботи Координаційної ради в 2018  році.

2.Про порядок подання е-декларації осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування  згідно Закону України «Про запобігання корупції».

Другий квартал

1.Про розвиток туристично-рекреаційної галузі в Світловодському району.

2.Про діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування району з метою удосконалення соціальної інфраструктури населених пунктів район.

Третій квартал

1.Про благоустрій і санітарний стан населених пунктів, утримання доріг та дорожньої інфраструктури району.

2.Про стан підготовки об’єктів соціальної сфери району до осінньо-зимового періоду 2018-2019 року.

Четвертий квартал

1.Про перспективи розвитку територіальних громад району в умовах децентралізації влади.

2.Про стан використання земель запасу, резервного, водного фондів, не витребуваних паїв та надходження до місцевих бюджетів.