План роботи Координаційної ради на 2017 рік

місцевого самоврядування при голові

районної ради на 2017 рік

I квартал

1. Про план роботи Координаційної ради в 2017  році.
  2. Про звіти депутатів перед виборцями.
  3. Про порядок подання е-декларації згідно Закону України «Про запобігання корупції».
  4. Про навчання посадових осіб місцевого самоврядування у 2017 році.

II   квартал

1. Про хід виконання районних програм.
  2. Про рішення постійної комісії обласної ради №118 від 20.12.2016 року «Про санітарно-епідеміологічний стан територій Кіровоградської області в 2016 році».
  3. Питання узаконення старих будинків та відмерлої спадщини.
  4. Про сприяння інвестиційній діяльності та залучення інвестицій для створення робочих місць.

III  квартал

1. Про сучасні підходи запровадження енергозберігаючих технологій.
  2. Підготовка до опалювального сезону 2017-2018 року.
  3. Про стан дорожної інфраструктури у Світловодському районі.
  4. Про підготовку та відзначення 26-ї річниці Незалежності України на території Світловодського району.

IV квартал

1. Про підготовку програми соціально-економічного розвитку на 2018 рік.
  2. Про основні підходи до формування місцевих бюджетів на 2018 рік.
  3. Про стан використання земель запасу, резервного, водного фондів, не витребуваних паїв та надходження до місцевих бюджетів.
  4. Про забезпечення земельними ділянками військовослужбовців, які брали і беруть участь у виконанні завдань в зоні АТО.
  5. Про ведення документації в сільських радах.